Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Ceków-Kolonia

Ceków-Kolonia, wielkopolskie

  • 260 000 zł
  • 7 500 m²
  • 34,67 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Urbaniak

Skontaktuj się

Działka Ceków-Kolonia

Ceków-Kolonia, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

260 000 zł

7 500 m²

34,67 zł/m²

Działka Ceków-Kolonia

Zaktualizowane: 13 maja 2026

260 000 zł 7 500 m² 34,67 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 260 000 zł (34,67 zł/m²)
  • Działka: 7 500 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną 7500 m² w otoczeniu lasu i rzeczki

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 7500 m², położona w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość bezpośrednio graniczy z lasem oraz rzeczką, co zapewnia niepowtarzalny klimat, prywatność oraz idealne warunki do wypoczynku i zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku.

To doskonała propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą, ciszę oraz przestrzeń. (...)

Agent

Paweł Urbaniak

509 941...

509 941 045

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 941...

509 941 045

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: